Будівельна компанія "КомПрофБуд"

Заснована в м.Городок у 2006 році. Завдяки плідній і наполегливій праці колективу, підприємство рік за роком збільшувало об’єми робіт, що дало змогу зайняти одну з лідируючих позицій на ринку будівництва Львівщини.

Наша фірма будує елітне та преміум класу житло, надаючи увесь спектр будівельно-ремонтних послуг за новими європейськими стандартами різного ступеня складності і функціонального призначення.

Нашими основними приорітетами є професіоналізм персоналу, гарантії за виконані роботи, гнучкість і окремий підхід у роботі з кожним замовником, а також якісні будівельні матеріли. Усі матеріали і устаткування мають сертифікацію заводів виробників.

Наша компанія працює в кількох напрямках: будівництво і ремонтні роботи житлових та нежитлових приміщень, проведення реставраційних робіт. За короткі терміни організовуємо роботу на будь-якому будівельному об”єкті.

Використовуємо новітнє будівельне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали. Наявність власних архітекторів дає можливість створювати індивідуальні проекти найвищого рівня. Ми постійно займаємось вдосконаленням будівельних технологій, шукаємо нові оригінальні, архітектурні та дизайнерські рішення.

Незважаючи на досить молодий вік підприємства, ми змогли завоювати довіру клієнтів, а також підтвердити свій статус надійного ділового партнера.

Для нас головне це якісна робота відповідно до критеріїв 100% надійності, фінансової стійкості, відповідальності перед клієнтами та партнерами.

Ми гарантуємо надійність та якість, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми будуємо якісно!

Сайт розроблений студією «Ета Дизайн»